با هم تا اوج
فاصله ای نداریم

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه کردن سایت - علیرضا چوپانیان

 لازمه رونق هر کسب و کاری پس از انجام پروژه طراحی وب سایت٬ پیدا شدن و دیده شدن توسط مخاطبان و افزایش بازدید سایت است. از آنجا که عمده کاربران از موتورهای جستجو گوگل برای یافتن سایت مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله ارگانیک برای جلب بازدید کننده٬ ٬ بهبود سئو سایت برای افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

برندینگ مناسب توام با افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه و رنک الکسا، ورود بازدید کنندگان و تبدیل آنها به مشتریان و در نتیجه رونق بیشتر کسب و کار را رقم میزند. اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره‌گیری از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی ما در بهینه سازی و سئو وب سایت٬ انتخابی هوشمندانه  در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست. لازم به ذکر است در پروژه های طراحی وب سایت حرفه ای ما، علاوه بر ارائه مشاوره سئو سایت ، آخرین متد و ابزارهای سئو وب سایت و افزایش بازدید سایت در کنار تولید محتوا بطور رایگان پیاده سازی شده که شروع بسیار خوبی جهت افزایش بازدید واقعی و انجام بسئو حرفه ای می باشد.

 

سئو چیست؟

what seo -علیرضا چوپانیان

سئو وب سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل است که موجب افزایش بازدید سایت می‌شود. موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلی می‌توان تقسیم کرد:  خدمات بهینه سازی داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.

 

به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از:

نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته در نهایت کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین بهینه سازی وب سایت پس از برگزاری جلسه مشاوره بهبود سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود سئو را پیشنهاد می دهند. در مواردی طراحی مجدد وب سایت بطور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و طرح خواهد شد و در صورت لزوم پروژه باز طراحی سایت را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب،  بر عهده می‌گیرد.

مزایای بهینه کردن وبسایت 

 

مزایای سئو وبسایت - علیرضا چوپانیان

با توجه به اینکه بیش از 85 درصد ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ گونه شک و شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، بهبود سئو  و بهینه سازی وب سایت می باشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

به عبارت دیگر می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان قابلیت تبدیل به مشتری واقعی را دارا هستند. شایان ذکر است عوامل بسیاری در نهایی کردن عملیات فروش موثر هستند که تیم حرفه‌ای ما توانایی دارد تا در قالب جلسات مشاوره مارکتینگ و فروش، کمک شایانی جهت ترسیم ساختار و هدفگذاری موفقیت کسب و کارتان در زمینه فروش آنلاین ارائه دهد. با توجه به هزینه کمتر بهبود بهینه سازی سایت در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان اذعان کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز ، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است. از آنجا که تاخیر در شروع سئوی سایت موجب عقب ماندن از رقبا است، توصیه میکنیم همین امروز جهت افزایش بازدید سایت و مشاوره بهبود سئو، با کارشناسان ما  تماس حاصل نمایید.

مراحل سئو - علیرضا چوپانیان

مشاوره و آنالیز 

برای شروع بهینه سازی سایت باید قدم‌هایی درست و مطمئن برداشت. گام نخست گرفتن مشاوره سئو است. کارشناسان سئو و بهینه سازی ، سایت شما را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در نهایت یک پروپوزال و گزارش سئو از وضعیت وب‌سایت شما تهیه می‌کنند. در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو تکنیکال آنالیز می‌شود.

گزارش تحلیل سئو

در این گزارش جدا از تحلیل ابزاری نظرات کارشناسی تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ ما به‌طورکامل قید خواهد شد

در این گزارش از ۵ اکانت پرمیوم Ahrefs ،Moz ،Semrush، Alexa و Kwfinder و نرم‌افزارهای مختلف استفاده می‌شود

دراین گزارش از نمودارها و جداول و تصاویر مختلف که حاوی تحلیل وضعیت سایت است استفاده می‌شود.

تحلیل نقاط قوت و ضعف وب‌سایت شما و تبیین استراتژی برای سایت.

این گزارش بین 10 تا 15 صفحه بصورت pdf تهیه می‌شود.

مدت زمان مورد نیاز تهیه و تکمیل این گزارش ۵ روز کاری خواهد بود.

هزینه تهیه این گزارش جامع ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد .

در صورت خرید این پکیج و عقد قرارداد سئو سایت با ما هزینه این پکیج از قرارداد شما کسر خواهد شد.

امکانات سرفصل‌های پروپوزال آنالیز سئو سایت
بله بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
بله آنالیز سایت در ساختار URL
بله آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
بله بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
بله بررسی وضعیت رتبه الکسا
بله آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
بله بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
بله بررسی وضعیت لینک سازی خارجی
بله بررسی سئو لینک‌های شکسته
بله بررسی وضعیت کیفیت هاست
بله آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
بله گزارش جامع عوامل کندی سایت
بله بررسی بهینه سازی وبلاگ سایت
بله بررسی وضعیت سئوی کدهای داخلی سایت
بله بررسی  سایت رقبای اصلی
بله بررسی سئوی محلی سایت
بله آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
بله تحقیق بازار و کلمات کلیدی
بله برآورد هزینه پروژه بهبود سئو

 

طراحی وب سایت سئو و برنامه نویسی وب

سفارش طراحیسفارش طراحی سایت