با هم تا اوج
فاصله ای نداریم

افزایش لایو اینستاگرام تا 4 ساعت

خبری خوش برای اینفلوئنسر و تمامی افرادی که با لایو ایستاگرام سر کار دارند . در ماه اکتبر اینستاگرام در تصمیم هوشمندانه ای گرفت و محدویت زمانی لایو اینستاگرام را از یک ساعت به حدود 4 ساعت افزایش دهد . این اقدام اینستاگرام باعث شد تا کاربران این اپلیکیشن  4 برابر بیشتر از لایو استفاده کنند این تصمیم باعث خوشحالی کاربرانی که با لایو سر کار داشتند شد.

همچنین اینستاگرام بعد از تمام شدن لایو ، لایوه های در حال پخش را پیدا کرده و به کاربران خود  پیشنهاد میده که در نوع خودش قابل توجه است  در ادامه مقاله به شما میگم چرا اینستاگرام این تصمیم رو گرفته به بروز رسانی های دیگر اینستاگرام در ماه اکتبر می پردازم با من همراه باشد .

Instagram-Live4huse

بالابردن محدویت از یک تا 4 ساعت

در آپدیت قبلی این اپلیکیشن به این شکل بود که ما فقط میتونستیم یک ساعت لایو داشته باشم و پس از اتمام یک ساعت ویدیو به صورت خورکار قطع می شد و کاربر مجبور بود برای ادامه لایو دوباره وصل شود و مخاطب هایی لایو حضور داشتند همه گی از بین می رفتند ولی در این آپدیت جدید  این اپلیکیشن پر طرفدار تمامی کاربران  می توانند تا 4 ساعت لایو را بدون قطع شدن ادامه دهند .

این قابلیت باعث شده این اپلیکیشن از نظر محدویه زمانی لایو اینستاگرام ، با اپلیکیشن فیسبوک هم تراز بشوند فیس بوک در چند ماه  گذشته به کاربران خود این قابلیت را داده بود تا 8 ساعت لایو داشته باشند البته این برای کاربرانی بود که با دسکتاپ متصل شده بودند و کاربرانی که از طریق آپ گوشی به این سایت متسل شده بودند میتوانستد 4 ساعت لایو را داشته باشند .

پیدا کردن لایو های در حال پخش

همزمان اینستاگرام با تقلید از رقیب سنتی خود  یوتوب  این قابلیت را به کاربران خود داد  که بعد اتمام هر لایو اینستاگرام  ، لایو های در حال پخش را به آنها  پیشنهاد بدهد در حال حاضر اینستاگرام توجه ویژه ای به کاربران خود دارد و هر کاری میکند تا کاربران در اینستاگرام زمان بیشتری را سپری کنند   .

علاقمندی(2)
کلیه حقوق محفوظ :علیرضا چوپانیان » افزایش لایو اینستاگرام تا 4 ساعت

دیدگاه تعداد دیدگاه

  • نام (ضروری)
  • ایمیل (ضروری)
  • وبسایت

طراحی وب سایت سئو و برنامه نویسی وب

سفارش طراحیسفارش طراحی سایت