با هم تا اوج
فاصله ای نداریم

افزایش رتبه سایت

با پول و از طریق ادورز میشه به سادگی رتبه گوگل را خرید ، اما با کمی وقت و استراتژی می توانید موقعیت خود را در صفحه نتایج گوگل بدون صرف هزینه ای بهبود ببخشید. در اینجا 10 روش رایگان برای افزایش رتبه سایت ، برای شما آماده کردم به کمک این 10 روش میتونیم رتبه سایتتون  را در موتور های جستجوی  افزایش بدیم .

 

 

استراتژی محتوا - افزایش رتبه سایت

 

 

تجربه کاربری وب سایت خود را بهبود ببخشید. طبق یک مطالعه در مورد فاکتورهای رتبه بندی توسط semrush ، چهار عامل برتر رتبه بندی بازدید از وب سایت ، زمان حضور در سایت ، صفحات در هر جلسه و نرخ پرش هستند. این چهار مورد مستقیماً به تجربه ارائه وب سایت شما به کاربران مربوط می شوند که اخیراً گوگل با به روزرسانی Page experience خود بر آن تأکید کرده است. ببنید این خیلی ساده است: اگر استفاده از وب سایت شما آسان و لذت بخش است و اطلاعات ارزشمندی را ارائه دهد ، بازدیدکنندگان بیشتری خواهید داشت که مدت بیشتری در سایت شما می مانند و  همچنین از صفحات بیشتری بازدید می کنند و این باعث بهبود و افزایش رتبه سایت شما می شود.

 

تولید محتوای عالی با تیکنیک های تولید محتوا - علیرضا چوپانیان

محتوای عالی  سئو شده برای سایت ایجاد کنید . داشتن محتوای با کیفیت در وب سایت خود یکی از بهترین راه ها برای افزایش رتبه سایت و بهبود رتبه جستجو است. در واقع ، خود گوگل در یک پست وبلاگی در مورد تجربه page گفت که داشتن محتوای عالی و مرتبط در یک صفحه برای رتبه بندی مهمتر از تجربه کاربری صفحه است. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما بدون اشتباه ، دارای کلمات کلیدی قوی ، بهینه سازی شده برای تلفن همراه باشد ، برای پاسخگویی به نیازهای  مخاطبان هدف شما نوشته شده است و شامل لینک های ارزشمندی به محتوای داخلی و خارجی اضافی است.

 

لینک سازی - افزایش رتبه سایت

 

 

بک لینک بیشتری دریافت کنید. پیوندها – پیوندهای سایتهای دیگر به سایتهای شما – یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی google است. پیوندهای ورودی به محتوای وب سایت  از دامنه های دارای دامین آتوریتی بالا ، قدرت سایت شما را افزایش  می دهد ، ترافیک ایجاد می کند و افزایش رتبه سایت را بهبود می بخشد.

 

ُسرعت سایت - افزایش سرعت سایت

 

سرعت سایت خود را بهبود ببخشید. زمان بارگذاری یکی از معیارهای کلیدی در به روزرسانی اخیر Core Web Vitals  است ، بنابراین بهتر است مطمئن شوید که سایت شما در سریع ترین زمان ممکن لود میشود . سرعت وب سایت هم برای افزایش رتبه سایت مهم است و برای تجربه کاربری

 

 

 

لینک های شکسته | افزایش رتبه سایت

 

پیوندهای خراب را برطرف کنید. وجود پیوندها یا لینک های با کیفیت در وب سایت شما یکی از بهترین راه ها برای افزایش بازدید و بالا بردن قدرت سایت شما است ، اما لینک های 404  در وب سایت شما باعث می شود هم به تجربه کاربر و هم به رتبه جستجوی شما آسیب جدی ببینید . برای یافتن پیوندهای خراب از ابزاری مانند Broken Link Checker یا  سرچ کنسول  استفاده کنید.

 

 

سئو تصاویر - علیرضا چوپانیان

 

 

بهینه  کردن تصاویر خود را جدی بگیرید. بهینه سازی تصاویر برای افزایش سرعت سایت و شناسایی آسانتر تصاویر در صفحات وب برای گوگل بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که تمام تصاویر وب سایت شما فشرده شده ، دارای نام عکس توصیفی و alt است.

 

تگ های هدر H1 و H2

 

 

از تگ های هدر H1 و H2 استفاده کنید. هدرها نه تنها باعث خوانایی و فهم آسانتر مطالب شما برای انسان ها و هم موتورهای جستجو می شوند ، بلکه بین رتبه جستجوی گوگل و استفاده از برچسب های هدر در متن محتوای شما ارتباط زیادی وجود دارد. برچسب های هدر سایت  همچنان روشی عالی برای نشان دادن ساختار محتوای شما و تأکید بر نکات کلیدی شما هستند

 

 

سئو محلی چیست - علیرضا چوپانیان

 

 

 سئو محلی را بهبود ببخشید . در این روزها افراد بیشتری از تلفن های هوشمند خود برای جستجوی مکان ها ‘نزدیک من’ استفاده می کنند. برای اینکه شانس خود را برای نشان دادن کسب وکارتان افزایش دهید حتما به سراغ سئو محلی و گوگل مپ بروید  ، محتوای مربوطه را در گوگل پست ارائه می دهید ، کسب و کار خود را در فهرست های محلی فهرست می کنید و با بررسی های عالی آنلاین اعتبار آنلاین خود را بهبود می بخشید.

 

محتوای صوتی | علیرضا چوپانیان

 

 پادکست و محتوای صوتی  ، برای سرچ های صوتی بهینه شوید. طبق مطالعه ای که توسط یک سایت آمریکایی انجام شده است ، جستجوی صوتی دیگر در حال رشد نیست ، اما بیش از 60٪ از افراد در نظرسنجی هنوز گفتند که جستجوی صوتی روش انتخابی آنها برای  سرچ از طریق تلفن هوشمند است. اطمینان حاصل کنید که آن جستجوی صوتی با درج عبارات جستجوی صوتی احتمالی در محتوای وب سایت شما ، کسب و کار شما را پیدا کرده است – حتماً از جملات کامل به جای گفتن کلمات کلیدی به صورت مکالمه طبیعی استفاده کنید.

 

 

 

منبع 

علاقمندی(6)
کلیه حقوق محفوظ :علیرضا چوپانیان » افزایش رتبه سایت

دیدگاه تعداد دیدگاه

  • نام (ضروری)
  • ایمیل (ضروری)
  • وبسایت

طراحی وب سایت سئو و برنامه نویسی وب

سفارش طراحیسفارش طراحی سایت